ПОСЛУГИ

ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ КІБЕРБЕЗПЕКОЮ

SOC ISSP надає послуги з управління кібербезпекою, включаючи виявлення та реагування на загрози, управління інцидентами, забезпечення відповідності галузевим стандартам та управління журналами даних.


Наші послуги допомагають компаніям і організаціям покращувати можливості моніторингу своєї ІТ-інфраструктури для виявлення прихованих аномалій поведінки, раннього виявлення загроз та реагування на інциденти.


Використовуючи послуги SOC ISSP, наші клієнти отримують доступ до провідних технологій, не купуючи їх, і на них працює досвідчена високомотивована команда фахівців з кібербезпеки, яких не потрібно наймати, навчати та утримувати.

Виявлення та реагування на загрози

Експерти ISSP проводять постійний моніторинг мережі, серверів та робочих станцій клієнта з метою виявлення ознак компрометації та загрозливої поведінки. У разі виявлення загрози проводиться детальне вивчення її походження, особливостей та потенційного впливу і результати дослідження повідомляються команді реагування клієнта.


Послуги MDR від ISSP дозволяють різним компаніям і організаціям швидше виявляти кіберзагрози та ефективніше на них реагувати, таким чином долаючи найбільш небезпечні загрози ціною менших витрат.

Управління інцидентами

Від швидкості та ефективності реагування на інциденти у сфері безпеки залежить те, з якого масштабу негативними наслідками стикнеться організація - незначним порушенням в роботі чи великою проблемою. Будь-який інцидент, який не буде належним чином вирішений, може призвести до витоку даних або збоїв у системі, що спричинить значні фінансові, юридичні та репутаційні втрати.


Послуги управління інцидентами ISSP допомагають компаніям аналізувати кожен виявлений інцидент, не пропускаючи повз систему безпеки жоден підозрілий випадок, швидко реагувати на всі інциденти, відновлювати роботу порушених сервісів і процесів та зменшувати ймовірність можливих інцидентів у майбутньому. Ми допомагаємо вирішити ситуацію з мінімальними втратами та ресурсами на відновлення. Реагування і управління інцидентами - одні з найбільш трудоємких завдань для підрозділів ІТ та кібербезпеки. SOC ISSP готовий взяти цю роботу на себе, залишаючи клієнтській команді безпеки можливість займатися стратегічним розвитком.

Управління вразливостями

У ISSP ми використовуємо проактивний підхід до управління безпекою ІТ-інфраструктури наших клієнтів. Ми пропонуємо послуги виявлення вразливостей, пошуку аномалій, оцінки вразливостей на предмет критичності, запобігання експлуатації виявлених вразливостей, патчінг. Ми відстежуємо виявлені вразливості протягом всього їх життєвого циклу, спрощуючи загальний процес управління вразливостями.

Відповідність регуляторним вимогам

Експерти SOC ISSP допомагають організаціям оцінити існуючі контролі на предмет відповідності регуляторним вимогам та рекомендують зміни, необхідні для досягнення відповідності різним стандартам і вимогам безпеки. Впровадження належних контролів забезпечує компаніям і організаціям дотримання відповідних законів, вимог і процедур, а також дозволяє зберігати прийнятний рівень ризиків і загроз.

Платформа управління журналами реєстрації подій

Одним із ключових процесів безпеки, які дозволяють організаціям ефективно проводити кібер розслідування, є практика управління журналами реєстрації подій. SOC ISSP пропонує безпечну і доступну онлайн і локальну платформу, яка забезпечує широку видимість у всіх вузлах, детальні звіти про відповідність та гарантовану доставку логів. 

КОНТАКТИ

МИ ГОТОВІ ВАМ ДОПОМОГТИ

Будь ласка, зв’яжіться з нами, заповнивши форму або зателефонувавши в один із наших офісів.

arrow&v

Washington DC

1300 I Street NW

Suite 400E, Washington

District of Columbia, 20005

+1 202 749 8432

Kyiv

10/14 Radyscheva St., Kyiv

Ukraine, 03124

+380 44 594 8018

Tbilisi

33b Ilia Chavchavadze ave, 0179, Tbilisi, 

Georgia
+995 32 224 0366

Wrocław

1 Grabarska st., 50-079  Wrocław,

Poland

+48 71 747 8705

Almaty

808V, 165B Shevchenko St, 050009, Almaty,

Kazakhstan

+7 727 341 0024

Vancouver

Suite 2600, Three Bentall Centre 
595 Burrard St., PO Box 49314 
Vancouver BC V7X 1L3 Canada
+1 289 968 4454

i n f o @ i s s p . c o m

Toronto

Suite 2201, 250 Yonge St. 
Toronto, ON M5B 2L7 Canada
+1 647 361 5221       +1 800 573 0922 (toll-free)

Copyright © 2020 ISSP. All rights reserved