top of page

8 листопада, 2021

Cyber News Digest 

Новини з України

 

  • Держспецзв'язку розробила організаційно-технічну модель кіберзахисту, яка незабаром буде ухвалена Постановою Кабінету Міністрів України. Про це на засіданні 8-го Національного кластеру кібербезпеки сказав заступник Голови Держспецзв’язку Олександр Потій.

 

  • Використання стандартів NIST. Як уберегти від хакерів об'єкти критичної інфраструктури України - заступник голови Держспецзв'язку Олександр Потій.

 

 

 

 

  • Держслужбовців і жителів Рівненщини навчають кібербезпеці. Майстер-клас з кібербезпеки влаштували в рамках проекту «Цифра в кишені».

 

  • 15-19 листопада в Києві відбудеться перший Національний хакатон з кіберзахисту. Подія об’єднає представників сектору безпеки і оборони та ІТ-сектору, фахівців НАТО, США та українських експертів, а також професіоналів з наукових кіл і освітніх закладів України.

 

 

Новини зі світу

 

 

 

 

 

Дослідження

 

  • Accenture: За даними дослідження State of Cybersecurity Resilience 2021, 55% великих компаній не здатні ефективно зупинити кібератаку, швидко виявити і закрити несанкціоноване проникнення або зменшити його негативні наслідки. 82% опитаних минулого року збільшили видатки на кібербезпеку, та в той же час кількість успішних атак, включаючи несанкціонований доступ до даних, додатків, сервісів, мереж або пристроїв, виросла на 31%.  

 

  • За даними Menlo Security, зростає кількість використання методу SEO-отруєння зловмисниками, які розповсюджують шкідливе програмне забезпечення. Ця техніка передбачає використання механізмів пошукової оптимізації з метою привернути більше уваги до шкідливих сайтів або зробити файли-завантажувачі помітнішими серед результатів пошукових запитів. Через свій високий рейтинг у пошукових запитах шкідливі сайти виглядають легітимними, таким чином залучаючи велику кількість жертв.

bottom of page