22 квітня, 2019

Компанія ISSP стала єдиним в Україні Платиновим Партнером Forcepoint 

Компанія ISSP отримала статус Платинового Партнера Forcepoint і таким чином стала єдиною в Україні компанією з кібербезпеки з найвищим рівнем акредитації від Forcepoint.


Forcepoint - світовий лідер у сфері технологій захисту веб, електронної пошти і даних, що забезпечує інформаційну безпеку для понад 50 тисяч організацій по всьому світу. Forcepoint пропонує програмні та хостинг-рішення безпеки, що дозволяють організаціям блокувати шкідливий код, запобігати витоку конфіденційної інформації та забезпечувати дотримання корпоративних політик інформаційної безпеки. 


Компанія ISSP вже 10 років розвиває партнерські стосунки з Forcepoint і за цей час напрацювала великий досвід у сфері інтеграції та підтримки роботи рішень Forcepoint.


"Ми добре розуміємо, як технології Forcepoint можуть задовольнити потреби клієнтів, - говорить Роман Сологуб, генеральний директор ISSP. – За останні роки наші експерти реалізували багато проектів з інтеграції рішень Forcepoint і досягли найвищого рівня розуміння і управління цим продуктом".


Статус Платинового Партнера Forcepoint надається партнерам, які зробили значний внесок у просування, продаж та інтеграцію рішень Forcepoint. Платинові партнери повинні відповідати найвищим вимогам до технічних навичок працівників та інженерних можливостей виконувати складні технічні проекти і надавати споживачам якісну підтримку.