8 червня, 2022

Вдруге на Collision: ISSP представить інноваційні кібер рішення на найбільшій північноамериканській конференції 

Компанія ISSP виступає одним з партнерів українського національного павільйону на Collision – найбільшій технологічній конференції Північної Америки, що проходитиме у Канаді. Ця масштабна бізнес подія об’єднає більше 1250 стартапів та 800 інвесторів з 140 країн світу. 


Коли? 20-23 червня, 2022
Де? Enercare Centre, Торонто, Канада


ISSP як міжнародна спеціалізована компанія з кібербезпеки працює на канадському ринку з 2019 року та продовжує розвивати крос континентальну співпрацю з партнерами по всьому світу. 


Компанія вже вдруге буде представлена на Collision і матиме честь представляти в колі знавців та експертів інноваційні рішення для підвищення кіберстійкості як великого бізнесу, так і стартапів. Дані рішення розроблені на основі більш ніж 12-річного досвіду роботи ISSP у сфері кібербезпеки банків, критичної інфраструктури, промисловості, цифрових сервісів та ентепрайз-клієнтів з інших індустрій.


Ми впевнені, що національний павільйон на Collision стане ефективним майданчиком для обміну досвідом, встановленню нових плідних контактів та зародженню перспективних кооперацій. 


Відвідувачі павільйону зможуть долучитися до спеціального майстеркласу, на якому професіонали C-рівня ISSP поділиться експертизою у протидії постійно зростаючим кіберзагрозам з боку країни-окупанта та надасть практичні рекомендації щодо мінімізації потенційних наслідків кібернападів. 

 

Окрім того, запланована серія зустрічей, що сприятимуть розбудові екосистеми українських кіберстартапів та залученню венчурних інвестицій. 


Подія відбудеться за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства закордонних справ. 


Організатори: Ukrainian bridge, Європейська Бізнес Асоціація, Український фонд стартапів. 


Партнери: N-IX, Customertimes, SID та ISSP.  


Більше інформації про українську делерацію тут.

 
Запрошуємо всіх охочих відвідати український павільйон!