top of page

Adeya

Компанія Adeya використовує набуті знання і досвід роботи у сфері кібербезпеки для забезпечення потреб урядових структур і комерційних організацій. Програмні рішення компанії створюють необхідний баланс між приватністю користувачів і вимогами щодо безпеки організації. Наскрізне шифрування військового зразка забезпечує захищений обмін повідомленнями, комунікацію та обмін файлами. Швейцарська якість захисту даних і безпеки дають надійні можливості для співпраці та спілкування. 

Anomali

Anomali - це платформа аналітики загроз, яка дозволяє інтегрувати продукти безпеки та використовувати інформацію про загрози для захисту від кібератак. Місія Anomali - допомагати організаціям знаходити та реагувати на кіберзагрози. Завдяки Anomali ви можете виявити підозрілий або зловмисний трафік, перш ніж він потрапить у вашу мережу. Ми перетворюємо розвідувальну інформацію про загрози у ваш чорний список та інтегруємо його з вашою внутрішньою системою безпеки та ІТ системами.

Balabit

Balabit є провідним постачальником рішень з управління привілейованим доступом (PAM) та управління логами (Log Management). Компанія була заснована в 2000 році й має великий досвід надання бізнесу підтримки у зменшенні ризику втрати даних через привілейовані облікові записи. Balabit має підрозділи у США та Європі, а список клієнтів включає 25 компаній зі списку Fortune 100. Спільно з великою мережею партнерів-реселерів Balabit  обслуговує понад 1 000 000 корпоративних користувачів у всьому світі.

CarbonBlack

Carbon Black є провідним постачальником рішень з безпеки робочих станцій (endpoint security) нового покоління і обслуговує понад 3700 клієнтів у всьому світі, включаючи 30 компаній зі списку Fortune 100. Будучи новатором у сфері кібербезпеки, Carbon Black вже багато років утримує лідерство у сфері інноваційних технологій у багатьох категоріях безпеки робочих станцій, включаючи контроль додатків, виявлення і реагування (EDR) та антивіруси нового покоління (NGAV). Рішення Carbon Black працюють на базі власної хмарної платформи для великих даних і аналітики Cb Predictive Security Cloud і дозволяють клієнтам отримувати захист від найскладніших кіберзагроз, включаючи ransomware-атаки, атаки з використанням зловмисного коду і без нього. 

Cisco

Компанія Cisco із 1984 року забезпечує надійну роботу Інтернету. Наші люди, продукти та партнери допомагають суспільству встановлювати надійний зв'язок і вже сьогодні використовувати цифрові можливості завтрашнього дня.

Citrix

Citrix забезпечує світ безпечним зв'язком між людьми, організаціями та речами, щоб сприяти їм у досягненні надзвичайних результатів. Ми допомагаємо клієнтам переосмислити майбутнє роботи, надаючи найбільш всеохоплююче і безпечне цифрове робоче середовище, в якому є всі додатки, дані та сервіси, потрібні людям для продуктивної роботи, а також спрощена можливість інтеграції та управління складними хмарними середовищами. Рішення Citrix використовують 98% компаній зі списку Fortune 500.

CyberArk

CyberArk є світовим лідером у галузі безпеки привілейованого доступу, необхідного для захисту даних, інфраструктури та активів підприємств у хмарному середовищі та в процесі DevOps.

Свій захист від від зовнішніх нападників та внутрішніх зловмисників CyberArk довіряють провідні світові компанії, включаючи 50% компаній зі списку

Fortune 500.

DigitalGuardian

Digital Guardian пропонує єдину в галузі платформу захисту даних, створену виключно для того, щоб зупинити крадіжки даних як з боку внутрішніх, так і зовнішніх зловмисників. Платформа Digital Guardian може працювати в корпоративній мережі, на кінцевих точках, мобільних пристроях і хмарних додатках. З 2003 року Digital Guardian надає компаніям можливість захищати свої активи за допомогою своєї он-преміс або зовнішньої платформи з управління безпекою (MSP). Унікальна система контролю даних, адаптивний огляд активності кінцевих точок, в поєднанні з поведінковою системою виявлення загроз і реагування на них від Digital Guardian забезпечить надійний захист конфіденційних даних без затримок в бізнес процесах.

F5

Рішення F5 покращують роботу служб безпеки, продуктивність додатків, серверів і ЦОД. Всі рішення легко інтегруються в будь-яку локальну, хмарну або гібридну інфраструктуру. На сьогодні 49 компаній зі списку Fortune 50 використовують рішення F5 Networks, щоб їх клієнти і співробітники могли безпечно користуватися будь-якими додатками з будь-якого пристрою.

FireEye

Рішення FireEye призначені для динамічного виявлення і блокування кібератак в режимі реального часу. FireEye використовує механізм віртуального виконання без застосування сигнатур, який дозволяє виявляти загрози у всій мережі - в інтернет-середовищі, електронній пошті, при файловому обміні і в мобільних додатках. Рішення FireEye розроблені для боротьби з сучасними загрозами в Інтернеті й електронній пошті, а також саморозміщуваним шкідливим ПЗ на файлових ресурсах і в мобільних додатках нового часу.

Forcepoint

Forcepoint - світовий лідер у сфері технологій захисту веб, електронної пошти і даних, що забезпечує інформаційну безпеку для понад 50 тисяч організацій по всьому світу. Forcepoint пропонує програмні та хостинг-рішення безпеки, що дозволяють блокувати шкідливий код, запобігати витоку конфіденційної інформації та забезпечувати дотримання корпоративних політик інформаційної безпеки. 

ForeScout

ForeScout Technologies - є розробником автоматизованих рішень з управління безпекою, які дозволяють в режимі реального часу відстежувати і контролювати всі пристрої, підключені до корпоративної мережі. Продукти компанії дають можливість будь-яким особам в будь-якому місці в будь-який час і будь-яким способом підключитися до ресурсів корпоративної мережі компанії, не заргрожуючи її безпеці. 

Fortinet

Fortinet надає інтегровані високопродуктивні засоби безпеки ІТ-інфраструктури з широким охопленням. Компанія розробляє засоби захисту мереж, вмісту і доступу, які підтримують обмін даними і в сукупності формують комплексну систему. До складу адаптивної системи мережевої безпеки Security Fabric входять процесори безпеки, зрозуміла операційна система і функція збору даних про загрози. Всі ці компоненти забезпечують безпеку і високу продуктивність, а також ефективне відстеження та адміністрування. Система Fortinet Security Fabric забезпечує інтеграцію, автоматизацію і широке охоплення, залишаючись простою в управлінні. 

Grey Wizard

Grey Wizard спеціалізується на захисті веб-додатків і веб-порталів. Система захисту Grey Wizard побудована на аналізі поведінки. Цей функціонал використовує передове машинне навчання і штучний інтелект. 

Imperva

Imperva є провідним постачальником рішень в області захисту web-додатків і даних, продукти якої захищають критичну інформацію за допомогою cloud і on-premise рішень. Рішення компанії дозволяють визначити активи й ризики, та захистити найбільш цінну інформацію компанії. Заснована в 2002, Imperva має понад 4500 клієнтів і 300 партнерів в більш ніж 90 країнах світу.

Incapsula

Imperva Incapsula надає послуги хмарного WAF, що дозволяє клієнтам захищати веб-сайти та підвищувати їхню ефективність, покращувати досвід кінцевих користувачів та захищати веб-додатки та їхні дані від кібератак. Incapsula включає в себе надійні можливості WAF для запобігання веб-атак, нівелювання DDoS атак для забезпечення доступу до активів онлайн-бізнесу, мережу доставки вмісту для оптимізації та прискорення веб-трафіку.

Ivanti

Ivanti уніфікує ІТ та операції з безпеки, щоб краще керувати та захищати цифрове робоче місце. ІТ-департаменти використовують рішення Ivanti для вирішення питань технічної підтримки (ITSM), управління ІТ-активами (ITAM), управління кінцевими пристроями і ланцюжком поставок. Компанія також допомагає організаціям використовувати сучасні технології в роботі складів та по всьому ланцюгу постачань для поліпшення доставки без зміни систем резервного копіювання. 

Lastline

Рішення Lastline призначене для виявлення цільових атак з використанням шкідливого коду, який не виявляється традиційними засобами захисту інформації. Lastline використовує механізм поведінкового аналізу потенційно небезпечних об'єктів. Крім припинення спроб вторгнення в мережу компанії, система аналізує вихідний мережевий трафік з метою виявлення інфікованих вузлів всередині мережі, на яких раніше було встановлено шкідливий код, який отримує команди управління з мережі Інтернет та/або передає в прихованому режимі назовні зібрану в мережі конфіденційну інформацію. 

McAfee

McAfee пропонує інноваційні рішення для малого і середнього бізнесу, великих корпорацій і державних структур. Для великих компаній пропонуються готові рішення для комплексного захисту від загроз. Рішення для мобільних пристроїв допомагають захищати кінцевих користувачів від фішингових атак, вірусів, шкідливих програм тощо. Хмарні рішення компанії дозволяють централізоване управління всіма пристроями з однієї консолі. 

Micro Focus

Micro Focus - глобальна компанія з 40-річним досвідом надання та підтримки корпоративних програмних рішень, які допомагають клієнтам впроваджувати інновації швидше і з мінімальними ризиками. Інноваційні програмні рішення Micro Focus дозволяють компаніям розробляти, тестувати, розгортати і модернізувати важливі для бізнесу корпоративні додатки. Micro Focus обслуговує понад 40000 корпоративних клієнтів в понад 50 країнах світу.

Microsoft

Одна з найбільших транснаціональних компаній з виробництва програмного забезпечення для персональних комп'ютерів, ігрових приставок, КПК, мобільних телефонів та інших пристроїв.

MobileIron

Місія MobileIron - давати компаніям можливість безпечно зберігати і передавати інформацію на мобільні пристрої і в хмарі, зберігаючи конфіденційність і довіру кінцевих користувачів. Завдяки MobileIron ІТ-команди можуть не тільки успішно управляти мобільними пристроями, а й забезпечувати безпеку корпоративної інформації, де б вона не знаходилася, в той же час зберігаючи конфіденційність особистих даних співробітників.
Багаторівнева модель безпеки підтримує Mobile Device Management, Mobile Device Management та Mobile Content Management.

NetSparker

Один з лідерів у сфері забезпечення безпеки веб-додатків.

Команда Netsparker пропонує користувачам застосування повністю автоматизованого засобу для сканування веб-додатків з використанням технології динамічного тестування.

Сканер Netsparker не вимагає доступ до вихідного коду додатків, а тести на проникнення не вимагають залучення сторонніх послуг.

Програмні рішення від Netsparker виключають помилкові спрацьовування, що позитивно позначається на ефективності процесів усунення вразливостей.

PaloAlto

Американська компанія Palo Alto Networks була заснована в 2005 році і лідером в рішеннях мережевого захисту наступного покоління. Інноваційна платформа мережевої безпеки, ядром якої є next generation firewall на базі розробленої компанією технології App-ID забезпечує безпеку мережі на рівні додатків, користувачів і контенту з використанням як фізичної так і віртуальної архітектури. Рішення мережевого захисту Palo Alto відповідають найвищим вимогам до мережевої безпеки з точки зору продуктивності і функціональності. Palo Alto Networks має представництва в 17 країнах і обслуговує понад 77 тисяч користувачів у 100 країнах світу. 

Portnox

Компанія Portnox заснована в 2007 році та пропонує клієнтам рішення, що дозволяють знизити ризики і посилити контроль мережі.

Portnox забезпечує безпеку організацій за допомогою NAC / NAM рішень наступного покоління. Рішення Portnox дозволяють контролювати будь-якого користувача і будь-який пристрій включаючи IoT, BYOD та мобільні пристрої, незалежно від місця і типу підключення до мережі.
Рішення Portnox CORE забезпечує контроль доступу до мережі, видимість, автоматизацію і управління будь-яким пристроєм та мережею з будь-якої точки.

Portnox CLEAR - це хмарне рішення SaaS, що забезпечує видимість, контроль і автоматизацію мережі та пристроїв.

Qualys

Qualys, Inc. є провідним постачальником хмарних рішень з інформаційної безпеки і комплаенс-контролю, послугами якого користуються більше 5500 клієнтів в 85 країнах, включаючи 51 компанію зі списку Forbes Global 100.
Надаючи важливу інформацію про безпеку і автоматизуючи весь спектр завдань аудиту, комплаенс-контролю і захисту ІТ-систем і веб-додатків, хмарна платформа QualysGuard і вбудований набір додатків дозволяють підприємствам спростити процес забезпечення безпеки і знизити витрати на відповідність різним вимогам.

Rapid7

Компанія Rapid7 - лідер в розробці рішень для управління вразливостями і тестування на проникнення. Допомагає отримати повне уявлення про безпеку інформаційної інфраструктури. На відміну від традиційної оцінки вразливості або управління інцидентами, Rapid7 дає уявлення про стан безпеки через віртуальні, мобільні, приватні та громадські хмарні мережі. Рішення Rapid7 використовують більше 3000 організацій в 78 країнах світу, з яких 250 компаній в Fortune 1000.

SailPoint

SailPoint Technologies - це провідний постачальник рішень з управління обліковими записами і користувацьким доступом, який допомагає організаціям по всьому світу безпечно і ефективно управляти політиками доступу до даних різних додатків з будь-яких пристроїв, зокрема і мобільних, розташованих як в ЦОД, так і в хмарному середовищі.
Компанія SailPoint Technologies була заснована в 2005 році. Рішення компанії завоювали численні нагороди і вже міцно утвердилися на лідируючих позиціях в порівняльних оглядах рейтингових аналітичних агентств.

Splunk

Американська компанія-розробник програмного забезпечення для обробки та аналізу машинно-генерованих даних Splunk була заснована в 2003 році. Splunk – це платформа для збору, зберігання, обробки та аналізу логів, що може працювати з даними практично з будь-яких джерел.

Symantec

Компанія Symantec є світовим лідером у сфері інформаційної безпеки і спеціалізується на захисті інформації. Іноваційні продукти та послуги компанії захищають інформацію в будь-яких середовищах - від мобільних пристроїв до центрів обробки даних підприємств та хмарних систем. Всесвітньо відома експертиза Symantec у області захисту даних, аутентифікації та обміну даними надає користувачам упевненість в світі інформаційних технологій.

Tenable

Tenable Network Security - американська компанія, заснована в 2002 році, спеціалізується на розробці систем визначення вразливостей. Компанія надає широкий вибір рішень для безперервного моніторингу та аналізу вразливостей, виявлення атак, кореляції і збору подій, контролю активності користувачів і системних збоїв, які впливають на інформаційну безпеку корпоративної мережі. 

Titus

Виробник рішень з безпеки та управління даними, що забезпечують безпечний обмін інформацією та відповідність галузевим, нормативним і корпоративним стандартам. Більше 2 мільйонів користувачів у всьому світі використовують продукти компанії.

TrapX

Компанія TrapX Security є лідером в області технологій обману. Рішення DeceptionGrid забезпечує автоматизоване, високоточне уявлення про шкідливої діяльності невидимих іншими типами кібер-захисту.
DeceptionGrid Platform одне з найуспішніших відкриттів на ринку інформаційної безпеки, за останні роки і вже сьогодні входить в незалежні рейтинги як рекомендований рішення для забезпечення інформаційної безпеки.

TrendMicro

Компанія Trend Micro розробляє інноваційні рішення для безпечного обміну цифровими даними. Компанія має понад 25-річний досвід у сфері безпеки і є визнаним лідером на ринку захисту серверів, «хмарних» систем безпеки.
Рішення Trend Micro забезпечують безпеку кінцевих користувачів на будь-якому пристрої, оптимізують захист для сучасних центрів обробки даних і захищають мережі від цілеспрямованих атак. Компанія пропонує першокласні клієнтські, серверні, мережеві і хмарні рішення для забезпечення безпеки, які оперативно запобігають поширенню нових загроз, краще виявляють спроби злому і захищають дані в фізичних, віртуальних і хмарних середовищах.

Verint

Світовий лідер у сфері рішень Actionable intelligence®. Actionable intelligence - необхідність в динамічному світі зі зростаючими обсягами інформації, так як вона відкриває перед організаціями можливості отримувати цінні відомості і дозволяє особам, які приймають рішення, передбачити ситуацію, реагувати на неї і діяти.

Якорь 1
Якорь 2
Якорь 3
Якорь 4
Якорь 5
Якорь 6
Якорь 7
Якорь 8
Якорь 9
Якорь 10
Якорь 11
Якорь 12
Якорь 13
Якорь 14
Якорь 15
Якорь 16

КАТАЛОГ

ВЕНДОРИ

bottom of page