top of page

ТЕХНОЛОГІЇ

КОНСАЛТИНГ І ІНТЕГРАЦІЯ

Загрози у кіберпросторі постійно еволюціонують, тому для ефективного захисту мереж, систем і даних організаціям необхідно знаходити і використовувати щораз новіші та сучасніші технології та процеси. Однак обрати з широкого спектру пропозицій найбільш підходяще технологічне рішення буває досить складно.


Маючи більше десяти років досвіду надання послуг з консалтингу та інтеграції технологій кібербезпеки та спираючись на надійні партнерські відносини з провідними технологічними вендорами, ISSP здатна допомогти компаніям та організаціям обрати й інтегрувати ті рішення, які в повній мірі забезпечать потреби клієнтів.
Ми оцінюємо потреби організації й аналізуємо задіяні в неї системи захисту, розуміючи, що кожне операційне та технологічне середовище є унікальним.


Досвідчені експерти та сертифіковані інженери ISSP інтегрують відсутні технології, налагоджують необхідні процеси і надають постійну технічну підтримку та професійне управління інтегрованими рішеннями, таким чином вирішуючи існуючі проблеми та усуваючи наявні недоліки в системі кібербезпеки.

bottom of page