top of page

КІБЕР

ЛАБОРАТОРІЯ І ДОСЛІДНИЦЬКИЙ ЦЕНТР ISSP 

Лабораторія ISSP була створена у 2015 році з метою надання послуг з кібер розслідувань, включаючи збір, збереження, аналіз та представлення комп'ютерних доказів.


Лабораторія спеціалізується на аналізі елементів та систем захисту комп'ютерних мереж, проведенні тестувань на проникнення і досліджень кібератак шляхом збору та аналізу доказів, зразків зловмисного програмного забезпечення та ознак компрометації.

NotPetya Reverse
Engineering
cross-red.png
Тестування на проникнення

Ми імітуємо атаку на ваші ІТ-системи й мережі, щоб виявити вразливості, які можуть становити загрози для вашої організації та порушити цілісність важливих для бізнесу активів. Тестування на проникнення дозволяють виявити вразливості, які зловмисники можуть використати, щоб отримати доступ до ваших систем. Результати тестування, окрім виявлення вразливих місць в організації, допомагають оцінити, наскільки адекватно працівники реагують на різні ситуації, та вирішити, чи потрібне їм додаткове навчання.

cross-red.png
Оцінка компрометації

Ми виявляємо ознаки проникнень у вашу інфраструктуру, що мають місце зараз або відбулися раніше, оцінюємо вразливі місця в архітектурі безпеки, а також визначаємо відсутні

й неправильні практики інформаційної та кібербезпеки. Використовуючи актуальну базу індикаторів компрометації, зразків зловмисної поведінки та інструменти кібер розслідувань, експерти оцінюють мережевий трафік, сервери, робочі станції та журнали, щоб з'ясувати, чи мало місце несанкціоноване проникнення. Результати оцінки компрометації дозволяють виявити системні ризики у вашій організації й підвищити здатність ефективно реагувати на майбутні інциденти.

04/23

Reverse Engineering із Ghidra

Ghidra гнучко налаштовується і також призначена для полегшення одночасної роботи кількох людей над одним реверсним проектом.

03/20

Операція ShadowHammer

Минулого року група хакерів зламала сервер автоматичного оновлення програмного забезпечення ASUS Live і впровадила шкідливі оновлення для установки бекдор на понад 1 мільйон комп'ютерів Windows по всьому світу.

02/09

Фішинг аккаунтів DHL

Cьогодні ми розглянемо приклад розбору елементарного фішингу, і як завжди - з реальної практики.

БЛОГ

ISSP LABS SECURITY BLOG

cross-red.png
Аналіз шкідливих програм і вихідного коду

Ми аналізуємо зразки зловмисних програм, отримуємо індикатори компрометації та перевіряємо, чи мало місце проникнення в комп’ютерну інфраструктуру. Спираючись на сучасні технології та передовий досвід роботи, лабораторія ISSP пропонує рішення, які суттєво змінюють ситуацію. 

cross-red.png
Цифрові кібер розслідування

Лабораторія ISSP проводить цифрові розслідування і збирає та аналізує докази кібератак. Всі кібер розслідування проводяться відповідно до міжнародних стандартів. Наші експерти відстежують останні кіберзагрози, техніки та методи роботи зловмисників і знаходять навіть найскладніші докази кібератак.

bottom of page