top of page

ЛЮДИ

ЛІДЕРСЬКА КОМАНДА

У ISSP ми сприймаємо нашу організацію як взаємопов’язану мережу. У нас є спільна мета, місія та цінності, ми знаємо, що технологія є фізичним проявом людської волі, і ми прагнемо до досконалості, розкриваючи можливості людей та комп'ютерних алгоритмів, які мислять та діють разом. Пропонуємо познайомитися з частиною нашої управлінської команди. В ISSP ми заохочуємо всіх бути активними і відповідальними гравцями команди, а тому всі наші працівники іноді виступають в ролі керівника процесу, іноді є виконавцями, іноді надають підтримку, якщо це необхідно для успішного виконання нашої місії та перевершення очікувань клієнтів.

Олег є успішним бізнесменом і соціальним підприємцем із 20-річним досвідом створення успішних компаній - від стартапів до багатомільйонних організацій. Він є експертом у сфері лідерства та управління компаніями і командами, які створюють і надають професійні рішення та послуги у сфері B2B.

ОЛЕГ ДЕРЕВ'ЯНКО

Голова Ради директорів 

Роман очолює ISSP з часу заснування компанії у 2008 році. Це стратегічно мислячий керівник із великим досвідом в галузі кібербезпеки, який розвинув ISSP як команду інженерів, експертів та менеджерів, високо мотивованих на забезпечення потреб клієнтів та надання їм найкращих технологій і рішень.

РОМАН СОЛОГУБ

Генеральний директор

Сергій уже понад 20 років займається інтеграцією та управлінням технологій кібербезпеки. Він здобув вищу освіту в сфері прикладної математики і будував кар’єру, займаючись лише улюбленою справою. Сергій має великий технічний досвід і прагнення навчатися протягом життя.

СЕРГІЙ 
МАКОВЕЦЬ

Технічний директор

Олексій має 25-річний досвід роботи у сфері кібербезпеки і спеціалізується на виявленні APT-атак, аналізі вихідного коду та виявленні загроз. Робота над численними проектами з оцінки компроментації та розслідування  найскладніших кібератак зробила його експертом світового рівня.

ОЛЕКСІЙ ЯСІНСЬКИЙ
 
Керівник лабораторії ISSP

Сергій  отримав вищу освіту в галузі мережевої безпеки, працював інженером з безпеки банківських систем, менеджером із сталості бізнес-процесів та головним аналітиком відділу безпеки систем великого міжнародного банку.  Надаючи послуги ISSP SOC, він завжди орієнтуєтсья на високу якість роботи і постійно перевершує очікування клієнтів.

СЕРГІЙ
ПОЯТА

Операційний директор

Артем приєднався до команди ISSP у 2009 році як технічний фахівець на неповний день. У 2012 році, здобувши вищу освіту з кібербезпеки та економічного менеджменту, він перейшов до управління проектами. Прагнення надавати послуги найвищої якості дозволяє йому забезпечувати клієнтів дійсно дієвими та ефективними рішеннями з кібербезпеки.

АРТЕМ
МИХАЙЛОВ

Директор з корпоративних рішень 
bottom of page