top of page

ЧИМ МИ МОЖЕМО БУТИ

КОРИСНИМИ?

В ISSP - Information Systems Security Partners ми сповідуємо цілісний підхід до кібербезпеки. Якщо ви знаєте про свої проблеми та слабкі сторони, розумієте, як їх можна усунути, та потребуєте допомоги в тому, щоб зробити це якомога ефективніше, або ви пережили кібератаку і хочете встановити, що сталося і як потрібно діяти далі для мінімізації шкоди і покращення цифрової стійкості в майбутньому, або, можливо, ви активно забезпечуєте кібербезпеку організації та потребуєте надійного партнера і постачальника послуг із великим досвідом та повним набором навичок і компетенцій, ISSP готова вам допомогти.

01.

ISSP забезпечує інтеграцію та підтримку технологій кібербезпеки, підключення рішень з кібербезпеки, а також окремі послуги консалтингу, оцінки компрометації та вразливостей, тестування на проникнення і перевірки рівня безпеки.

square.png

02.

triangle.png

SOC ISSP надає послуги з управління інформаційною і кібербезпекою, виявлення

та реагування на загрози, управління інцидентами, відповідність регуляторним вимогам, платформи управління безпекою інформаційних систем та постійний пошук загроз.

03.

cross.png

Лабораторія ISSP спеціалізується на розслідуваннях кібер-атак, аналізі зловмисного програмного забезпечення та вихідного коду, проведенні досліджень у сфері кібербезпеки та вивченні кіберзагроз.

04.

Тренінг-центр ISSP пропонує курси професійної підготовки від виробників технологій кібербезпеки, сертифікаційні програми від світових лідерів у сфері інформаційної та кібербезпеки, таких як EC-Council та (ISC)², а також власні навчальні програми. 

circle.png
bottom of page