top of page
  • ISSP

Олег Дерев'янко увійшов до Глобальної групи з кібербезпеки, започаткованої Aspen Institute

Олег Дерев'янко, співзасновник та голова ради директорів ISSP увійшов до складу членів-засновників Глобальної групи з кібербезпеки (the Global Cyber Security Group) – міжнародної ініціативи, започаткованої Aspen Institute (США).


Інавгураційна зустріч групи відбулась у листопада у Празі. Сама ініціатива була публічно оголошена в рамках сьомого щорічного Aspen Cyber Summit у Нью-Йорку.

The Global Group - це колектив з широким та різноманітним досвідом, що складається з приблизно 40 лідерів та провідних експертів з союзних країн з усіх континентів, які поділяють цінності вільного світу та відповідальність за збереження миру й свободи в кіберпросторі. Серед членів глобальної групи з кібербезпеки — нинішні та колишні представники урядів, лідери кібергалузі та топ-менеджери технологічних компаній, а також науковці та лідери думки громадянського суспільства.

«Для мене велика честь бути частиною такої своєчасної та важливої ініціативи. Ми в ISSP є відданими місії забезпечення миру в кіберпросторі та завжди готові ділитися нашим досвідом і баченням майбутнього задля забезпечення стійкості глобального кіберпростору до постійно зростаючих кіберзагроз», – прокоментував Олег Дерев’янко.

Олег також взяв участь у панельній дискусії ‘Cyber Lessons Learned from the War in Ukraine’ в рамках Aspen Cyber Summit разом з такими провідними лідерами думок як Mieke Eoyang, Deputy Assistant Secretary of Defense for Cyber Policy, Department of Defense, а також Gary Steele, President and Chief Executive Officer, Splunk Inc.


Олег поділився своїм баченням першочергових кроків, які необхідно зробити для посилення кіберстійкості – як окремих організацій, так і країн в цілому.

Aspen Cyber Summit — це щорічна подія, яка збирає топ-менеджерів провідних компаній, ключових державних управлінців в сфері кібербезпеки США, науковців та лідерів громадянського суспільства для обговорення нагальних проблем та викликів для кібербезпеки в Сполучених Штатах та усьому світі.

コメント


bottom of page