top of page
  • ISSP

ISSP долучилася до створення національної Коаліції цифрової трансформації

Оновлено: 27 жовт. 2022 р.ISSP долучилася до створення української національної цифрової коаліції «Коаліція цифрової трансформації» і підписала Меморандум про взаєморозуміння. Разом з іншими партнерами компанія реалізовуватиме проекти, спрямовані на посилення і прискорення цифрового розвитку України та інтеграції до Європейського цифрового простору.

"Цифровий розвиток є вкрай важливим для прискорення економічного і соціального зростання країни. А разом із цифровим розвитком велике значення має кібербезпека – як на рівні окремих громадян, так і на рівні компаній і державних структур, - говорить генеральний директор ISSP Роман Сологуб. – Необхідно розвивати навички кібергігієни всіх користувачів і використовувати найсучасніші підходи до забезпечення кібербезпеки українських підприємств, установ і відомств".

В рамках Коаліції цифрової трансформації компанія ISSP братиме участь у проектах, спрямованих на поширення інформації про сучасні цифрові технології, створення інфраструктури, необхідної для набуття та покращення цифрових навичок молоді та суспільства загалом, та розвиток міжнародної співпраці у сфері цифрових технологій і кібербезпеки.

Comments


bottom of page