top of page
  • ISSP

Повідомлення ISSP про роботу в умовах поширення короновірусу


Шановні клієнти та партнери,


В умовах поширення епідемії COVID-19 хочемо запевнити Вас у тому, що команда ISSP продовжує працювати згідно затвердженого плану дій в надзвичайних ситуаціях і робить все для збереження найвищого рівня захисту і безпеки інформаційних мереж і систем Вашої компанії.

Попри ймовірність збільшення кількості кібератак (атак типу APT та фішингу), всі без винятку служби і сервіси ISSP працюють у штатному режимі, і ми продовжуємо надавати Вам послуги найвищої якості.

Компанія ISSP із 2015 року розвиває дистанційні послуги з управління кібербезпекою (Managed Security Services), тому ми повністю готові працювати у посиленому режимі за умов підвищеного рівня кіберзагроз, і надавати послуги із консультування, технічної підтримки, моніторингу кіберзагроз та реагування на кіберінциденти.

З 13 березня 2020 року в компанії ISSP було задіяно план безперервності бізнесу та вжито всіх запобіжних заходів для убезпечення здоров’я працівників ISSP. Наразі більшість співробітників ISSP працюють у віддаленому режимі роботи зі збереженням рівня якості усіх функцій та послуг компанії. Компанія ISSP вжила всіх необхідних заходів щодо захисту технологій віддаленої роботи, інформаційних активів компанії, та інформації наших клієнтів, а саме:

  • Забезпечено фізичну ізоляцію ключових спеціалістів компанії з метою мінімізації одночасної хвороби критичної маси співробітників;

  • Віддалений доступ організовано з застосуванням шифрування каналу доступу до ресурсів компанії, використання багатофакторної посиленої автентифікації та моніторингу усієї активності ресурсами власного Security Operations Center.

  • Кінцеві користувачі забезпечені на 100% корпоративними ноутбуками з використанням шифрування усієї інформації на них та встановленими сучасними засобами превентивного захисту та моніторингу кібер-загроз.

Керівництво ISSP безперервно опрацьовує різноманітні сценарії розвитку ситуації в країні та світі з метою вжиття необхідних та адекватних компенсаційних заходів, спрямованих на подальшу підтримку безперервної роботи компанії, виконання наших зобов’язань та надання допомоги нашим клієнтам у подолані актуальних потреб з інформаційної безпеки.

Якщо у Вас виникають додаткові запитання, потрібна консультація чи інша допомога, в тому числі по організації захищених віддалених робочих місць для Ваших співробітників, Ви завжди можете зв’язатися з нашими менеджерами або технічними спеціалістами.


З повагою,

Роман Сологуб, CEO

Comments


bottom of page