top of page
  • ISSP

ISSP на Web Summit 2021 представила рішення Cybersecurity for startups

Оновлено: 27 жовт. 2022 р.

Компанія ISSP взяла участь у найбільшій у світі технологічній конференції Web Summit 2021, що проходила 1-4 листопада в Лісабоні. Це були три максимально насичені дні в компанії 42 тисяч інших учасників, 700 спікерів і понад 1500 стартапів із 128 країн світу.

«Ми отримали багато такої інформації, якої немає в публічному просторі і яку можна отримати лише з виступів і безпосереднього спілкування з учасниками саміту - партнерами найбільших інвестиційних фондів, засновниками та генеральними директорами великих компаній і швидко зростаючих стартапів, - говорить Святослав Святненко, директор з інновацій ISSP. - Ми отримали нові інсайти і розуміння того, як розвиватиметься ринок кібербезпеки, і тепер готові використати ці знання для подальшого розвитку існуючих та нових продуктів».Виступаючи на одній зі сцен саміту, Олег Дерев’янко, Голова Ради директорів ISSP, розповів про роль України в світовій індустрії кібербезпеки і презентував нове рішення Cybersecurity for startups. Воно було розроблене на основі 12-річного досвіду роботи ISSP у сфері кібербезпеки банків, критичної інфраструктури, промисловості, цифрових сервісів та ентепрайз-клієнтів з інших індустрій, і включає в себе індивідуально налаштовані послуги з виявлення інцидентів, управління вразливостями і пошуку загроз, а також супровід «віртуального CISO» і регулярні консультації.

Перебуваючи понад 5 років на передовій сучасної кібервійни, захищаючи компанії та розслідуючи одні з найбільш руйнівних кібератак в історії, команда ISSP здобула великий досвід і високу кваліфікацію в моніторингу ІТ-інфраструктур, виявленні прихованих поведінкових аномалій, ранньому виявленні загроз і реагуванні на інциденти. Всі ці знання і навички складають фундамент рішення Cybersecurity for startups, яке тепер стало доступними і для стартапів.

«Ми представили наше рішення для стартапів у різних індустріях – від Health-tech до AI та Big Data і побачили великий інтерес багатьох компаній і бажання співпрацювати з нами, - говорить Артем Михайлов, директор з розвитку бізнесу ISSP. - Ми отримали багато позитивних відгуків про наш продукт і готові розвивати його далі у співпраці з партнерами не тільки в країнах Європи, а й на інших континентах».


На цьогорічному Web Summit вперше в історії був представлений Український павільйон, на якому була презентована вітчизняна технологічна екосистема та спеціально відібрані для цієї події стартапи. ISSP виступила одним з партнерів організації національного павільйону разом з партнерами з Міністерства цифрової трансформації, Міністерства закордонних справ, Українського фонду стартапів та іншими технологічними компаніями.

«Організувати Український павільйон було абсолютно правильним рішенням, - говорить Олег Дерев’янко, Голова Ради директорів ISSP. - Навколо українського павільйону завжди було багато людей, Україна була добре видимою на саміті, про це говорили всі… Тепер важливо продовжити системну роботу щодо представлення України - як на подальших Web Summits, так і на інших найважливіших подіях світу технологій».

Дякуємо всім співорганізаторам та партнерам першого Українського павільйону на WebSummit: Ukrainian Startup Fund, Міністерство закордонних справ України, Посольство України в Португалії, European Business Association, Sigma Software Group, Ukrainian Hub, Iplace Ukraine, та партнерам: Digital Future, Kyivstar, Parimatch Tech, Rocket, Fondy, Avenga Ukraine, Concord Fintech Solutions, UNIT.City та ГО "Розвиток ІТ освіти".

Comments


bottom of page