top of page

ПЕРЕВАГИ ISSP

01.

Наша компанія бере початок з часів, коли галузь кібербезпеки в Україні лише починала формуватися. Залишивши ІТ-послуги іншим провайдерам, ми зосередили всі зусилля виключно на рішеннях для захисту мереж, систем і даних. Такий сфокусований підхід дозволяє нам рости і розвивати унікальні навички та досвід.

Наші експерти мають великий досвід боротьби з кіберзлочинністю та атаками державних суб'єктів на банки, підприємства, критичну інфраструктуру та державні установи. Ми реалізували сотні консультаційних та інтеграційних проектів різного масштабу та складності, розробили високоефективні служби управління безпекою, дослідили десятки кібератак високої складності та навчили сотні фахівців з кібербезпеки.

02.

03.

ISSP має добре налагоджені партнерські стосунки з провідними світовими постачальниками технологій безпеки та дослідницькими організаціями. Портфель наших продуктів і рішень охоплює всі сфери кібербезпеки, а культура постійного вдосконалення та інновацій забезпечує операційну досконалість у виявленні та ліквідації постійно зростаючих та прогресуючих кіберзагроз.

У ISSP ми застосовуємо цілісний підхід до кібербезпеки та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ретельно оцінюючи унікальне середовище та потреби наших клієнтів та пропонуючи перевірені рішення, ми робимо все можливе, щоб їхні мережі, системи та дані були добре захищені.

04.

bottom of page