4 вересня, 2019

ISSP запрошена на Національну Азійську конференцію з управління активами та пасивами 

5 вересня в Сінгапурі Олександр Сиротін, менеджер програми захисту критичної інфраструктури ISSP, виступить перед керівниками та представниками центральних банків з усього світу, які зберуться на Національну Азійську конференцію з управління активами та пасивами. Експерт ISSP розповість про існуючі ризики для банківського сектору в часи активної кіберзлочинності, діючі методи шахрайства та шляхи їх попередження, оцінку компрометації у великих фінансових установах. 


Національна Азійська конференція з управління активами та пасивами проводиться вже 12 раз. На форумі в Сінгапурі центральні банкіри світу обговорюватимуть такі питання, як управління геополітичними ризиками, нові інвестиційні виклики та можливості, цифрові валюти центральних банків, нові тренди і розвиток комунікаційних стратегій, геополітичні ризики та боротьба з вразливостями та багато інших тем. 


-    На конференції в Сингапурі обгорюватимуть чимало глобальних фінансових питань, але нас зокрема радує те, що світова банківська спільнота усвідомлює ризики та загрози, які несе глобалізація та цифровізація, і готова прислухатися до експертів з кібербезпеки, здатних ефективно їм протидіяти, - говорить Олександр Сиротін. – Ми будемо фактично єдиною компанією з кібербезпеки, яку запросили поділитися зі світовими банкірами досвідом забезпечення ефективного захисту від кіберзагроз та протидії банківському шахрайству. 

24 вересня, 2019

ISSP долучилася до створення національної Коаліції цифрової трансформації

ISSP долучилася до створення української національної цифрової коаліції «Коаліція цифрової трансформації» і підписала Меморандум про взаєморозуміння. Разом з іншими партнерами компанія реалізовуватиме проекти, спрямовані на посилення і прискорення цифрового розвитку України та інтеграції до Європейського цифрового простору.


"Цифровий розвиток є вкрай важливим для прискорення економічного і соціального зростання країни. А разом із цифровим розвитком велике значення має кібербезпека – як на рівні окремих громадян, так і на рівні компаній і державних структур, - говорить генеральний директор ISSP Роман Сологуб. – Необхідно розвивати навички кібергігієни всіх користувачів і використовувати найсучасніші підходи до забезпечення кібербезпеки українських підприємств, установ і відомств".

 

В рамках Коаліції цифрової трансформації компанія ISSP братиме участь у проектах, спрямованих на поширення інформації про сучасні цифрові технології, створення інфраструктури, необхідної для набуття та покращення цифрових навичок молоді та суспільства загалом, та розвиток міжнародної співпраці у сфері цифрових технологій і кібербезпеки.