top of page

КОНСАЛТИНГ, ІНТЕГРАЦІЯ ТА ПОСЛУГИ З УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКОЮ

ISSP надає повний спектр послуг з кібербезпеки, зокрема, аудит та оцінку системи кібербезпеки, консультування й розвиток архітектури кібербезпеки, інтеграцію та підтримку технологічних рішень, базові й розширені послуги з управління кібербезпекою та навчальні програми.

01.

КОНСАЛТИНГ

В умовах, коли рівень кіберзагроз невпинно зростає, а нормативні вимоги у сфері кібербезпеки постійно змінюються, наші експерти допомагають організаціям налагоджувати необхідні процеси і технології, що дозволяють ефективно боротися з кіберзагрозами. Ми допомагаємо оцінити ризики і на основі унікального середовища й потреб кожної організації визначити, які люди, процеси та технології потрібні для зміцнення програми безпеки. Ми проводимо тестування на проникнення, оцінку компрометації та аудити безпеки, що дозволяє виявити існуючі та потенційно вразливі місця, оцінити діючі заходи з кібербезпеки та покращити стійкість перед кіберзагрозами.

Завдяки добре налагодженим партнерським стосункам із провідними світовими постачальниками технологій безпеки та великому досвіду наших сертифікованих інженерів ISSP надає клієнтам найкращі послуги з інтеграції та підтримки. Наші інженери постійно розвивають і вдосконалюють свої навички, щоб знати про найсучасніші технологічні рішення та методи роботи, що забезпечують найвищий рівень кібербезпеки.

02.

ІНТЕГРАЦІЯ

03.

УПРАВЛІННЯ БЕЗПЕКОЮ

Завдяки використанню послуг управління бепекою ISSP SOC наші клієнти можуть бути певні, що їхнє цифрове середовище захищене і вони можуть зосередитися на розвитку свого бізнесу. Ми надаємо послуги Threat Management, Platform Management, а також Orchestration, Vulnerability Management та Security Monitoring, які допомагають успішно боротися з існючими та новими загрозами.

04.

ВИЯВЛЕННЯ ЗАГРОЗ І РЕАГУВАННЯ

Експерти ISSP проводять поглиблений моніторинг мережі, серверів та робочих станцій організацій з метою виявлення відомих та невідомих загроз інформаційної безпеки. Аналітики ISSP SOC вивчають ознаки підозрілої поведінки і надають клієнту рекомендації щодо мінімізації загроз. В процесі моніторингу ведеться постійне вдосконалення правил виявлення підозрілої поведінки в мережі і моніторинг як відомих загроз, так і тих, що тільки з’явились.

05.

ТРЕНІНГОВІ ПРОГРАМИ

Тренінг-центр ISSP пропонує курси професійної підготовки за програмами від виробників технологій кібербезпеки, сертифікаційні програми від світових лідерів у сфері інформаційної та кібербезпеки, таких як EC-Council та (ISC)², а також власні навчальні програми. 
Навчальні програми ISSP побудовані на основі практичного досвіду роботи ISSP SOC із виявлення загроз і попередження атак та міжнародно визнаних дослідженнях і кіберрозслідуваннях лабораторії ISSP.

'We were impressed with your research and investigation related to the series of APT cyber-attacks on Ukrainian critical infrastructure, media, financial institutions and government that took place in 2015 and 2016 which resulted in power cuts, blackouts and other serious consequences. We appreciate that you shared ISSP Labs unique expertise, research findings, and innovations regarding cyber-attacks investigations. In particular, the ThreatSCALE - Sequence of Cyber Attack Lifecycle Events - model for analysis of cyber-attacks that you've developed is a very interesting approach to investigating and preventing future APT attacks. Thank you for sharing this model and for the engaging dialog with the lab.' 

Lori Glover

J.D. Managing Director, Aliances Executive Director, 
MIT Computer Science and Artificial Intelligence Laboratory.

bottom of page