top of page

РІШЕННЯ КІБЕРБЕЗПЕКИ

ДЛЯ ВАШОЇ ГАЛУЗІ

01.

БАНКІВСЬКІ ТА ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ

ISSP пропонує різноманітні рішення у сфері захисту інформації, включаючи системи протидії шахрайствам та послуги з управління безпекою для банків, фінансових і фінансово-технологічних компаній. Команда інженерів та аналітиків ISSP виконує роботи з проектування, інтеграції та обслуговування захищених інформаційних мереж, систем і додатків для банків та інших фінансових установ, а також забезпечує дотриманням вимог міжнародних стандартів та місцевих норм.

Рішення ISSP для телекомунікаційного та медіа-бізнесу ефективно допомагають запобігати атакам та вторгненням, виявляти загрози в мережах і віртуалізованому неоднорідному обчислювальному середовищі, а також забезпечують безперервність цифрових телекомунікаційних послуг.

02.

ТЕЛЕКОМ І МЕДІА

03.

ЕНЕРГЕТИКА, КОМУНАЛЬНІ

ТА ПРОМИСЛОВІ ПІДПРИЄМСТВА 

ISSP пропонує високоефективні рішення для кіберзахисту дослідницьких та виробничих процесів. За допомогою інтегрованих систем захисту інформації та управління кібер-загрозами, розроблених спеціально для промислових процесів, ми забезпечуємо контроль кожного етапу виробництва, захист виробничих інформаційних систем та контролерів, а також захист електронних документів.
Ми забезпечуємо кіберзахист систем виробництва та розподілу енергії, автентичність та цілісність їх конфігурацій та безпечний доступ до панелей управління.

04.

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

Медичні організації й установи залишаються одними з найбільш вразливих до кібератак.

У багатьох із них відсутній навіть базовий захист мереж, систем і даних. Рішення

та послуги ISSP в галузі охорони здоров’я допомагають лікарням та різним медичним установам успішно захищатися від атак з вимогою викупу і крадіжок медичних даних, убезпечують розумні медичні пристрої, захищають електронні медичні записи та іншу важливу інформацію. 

05.

ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ І ОСВІТА

Рішення ISSP для урядових та освітніх установ допомагають захистити їх від кіберзагроз, які спричиняють порушення в роботі та призводять до крадіжок даних. ISSP надає послуги з аналізу мереж і оцінки вразливостей та пропонує ефективні інструменти й послуги для боротьби з кіберзагрозами, захисту даних, управління ризиками та забезпечення відповідності вимогам.

bottom of page